Sirius Tasarım Nedir?

HAKKIMIZDA

Sirius Tasarım, müşteri memnuniyetini önemseyerek ve bir çok sektöre (e-ticaret ile uğraşmak isteyenler, kurumsal şirketler, ticari kuruluşlar, vb.) hitap edebilecek amaca ve hedeflere uygun profesyonel tasarımcılar tarafından gerçekleştirilen bir çok hizmette bulunan ayrıca İstanbul içinde bir tasarım kuruluştur.

Sirius Tasarım olarak birinci önceliğimiz siz değerli müşterilerimiz amacına uygun ve kendi sektörlerindeki rakiplerinden öne geçirecek tasarımlarla sizi ve iş yerinizi öne çıkararak sizleri mutlu ederek sizlere kar sağlamak. Şunu asla unutmayın doğru bir kimlik ve doğru tasarlanmış, optimize edilmiş bir web sitesi sahibi olmak sizi Google aramalarında sizi üst sıralara çıkararak dijital dünyanız sayesinde müşterilerinize veya hedef kitlenize daha kolay ulaşmanızı sağlayarak kullanıcılarınızı mutlu etmenizi sağlar.

sirius tasarım hakkında

Neden Sirius Tasarım ?

Neden Sirius Tasarım ile çalışmalısınız ?

Sıkça Sorulan Sorular

S.S.S.

Aklınıza takılan ve müşterilerimizden bize gelen, en sık soruların hepsi burada.

Seçmiş olduğunuz paket içeriğine göre fiyatlar değişir. Tüm tasarım hizmetlerimizin ücretleri için hizmetlerimiz sayfamıza göz atabilirsiniz.

İstediğiniz veya beğendiniz bir tasarıma (web tasarım, UI tasarımı, logo tasarımı vb.) bağlı olarak süre değişmekte. Aynı zamanda sizin belirttiğiniz ve istediğiniz zaman da önemli.

Hizmetler sayfasından seçtiğiniz paket içeriğine bağlı revize hakkı sayıları değişkenlik gösterebilmektedir. 

Başlangıç paketinde içerik; Antetli kâğıt, zarf, Cd., Cd zarfı, bardak ve kartvizit bulunmaktadır. İçeriğin zenginleştirilmesi için seçilen paketin yükseltilmesi ya da ek ücret talebi gereklidir.

Domain, Hosting, SSL ve CDN ücretleri aylık üzerinden ücretlendirildiği için biz satın alım yapmıyoruz. Fakat sizleri yönlendiriyoruz veya siz Domain ve Hosting alımının bizim tarafımızdan satın alınmasını istiyorsanız eğer paket fiyatlarının üzerine almak istediğiniz Domain, Hosting ve diğer hizmetlerin ücretleri yansıtılır.