Web Tasarım, SEO, Logo Tasarımı ve Daha Fazlası...

HİZMETLERİMİZ

wordpress web tasarımı, kurumsal kimlik

Web tasarımı yaptırmak ve bir web sitesi kurmak mı istiyorsunuz, yoksa kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtmak mı? Merak etmeyin logo tasarımı, web tasarımı gibi daha bir çok hizmet profesyonel kişilerden oluşan Sirius Tasarım’ da çok kolay…

Sirius Tasarım olarak sizlere görsel anlamda, fiziksel veya dijital olarak bir çok alanda hizmet veriyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz web tasarımı, logo tasarımı, UI/UX (Kullanıcı Dostu Arayüz) tasarımı, kurumsal kimlik, SEO ve bir çok hizmete “Tüm Hizmetlerimiz” sekmesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca fiyatlandırma ve paket içerikleri, paket teslim süreleri gibi bilgilere tüm hizmetlerimiz sekmesi altındaki menüden kolayca erişebilirsiniz.

Ayrıca özel istekleriniz doğrultusunda özel paketler ve teklifler ekibimiz tarafından özenle oluşturulacaktır. Özel istekleriniz ve daha fazlası için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Fiyatlandırmalarımıza KDV dahil değildir ve siz değerli müşterilerimizin istekleri ve hedefleri doğrultusunda değişiklik gösterebilir.

TÜM HİZMETLERİMİZ

WordPress Web Tasarım ve Diğer Tüm Hizmetler

Özel projeleriniz için teklif almak ister misiniz?

Sıkça Sorulan Sorular

S.S.S.

Aklınıza takılan ve müşterilerimizden bize gelen, en sık soruların hepsi burada.

Seçmiş olduğunuz paket içeriğine göre fiyatlar değişir. Tüm tasarım hizmetlerimizin ücretleri için hizmetlerimiz sayfamıza göz atabilirsiniz.

İstediğiniz veya beğendiniz bir tasarıma (web tasarım, UI tasarımı, logo tasarımı vb.) bağlı olarak süre değişmekte. Aynı zamanda sizin belirttiğiniz ve istediğiniz zaman da önemli.

Hizmetler sayfasından seçtiğiniz paket içeriğine bağlı revize hakkı sayıları değişkenlik gösterebilmektedir. 

Başlangıç paketinde içerik; Antetli kâğıt, zarf, Cd., Cd zarfı, bardak ve kartvizit bulunmaktadır. İçeriğin zenginleştirilmesi için seçilen paketin yükseltilmesi ya da ek ücret talebi gereklidir.

Domain, Hosting, SSL ve CDN ücretleri aylık üzerinden ücretlendirildiği için biz satın alım yapmıyoruz. Fakat sizleri yönlendiriyoruz veya siz Domain ve Hosting alımının bizim tarafımızdan satın alınmasını istiyorsanız eğer paket fiyatlarının üzerine almak istediğiniz Domain, Hosting ve diğer hizmetlerin ücretleri yansıtılır.