Sirius Tasarım

Bir çok firma ve bir çok tasarımcı içerisinden Sirius Tasarım’ ı seçmeniz için onlarca sebepten bir kaçını aşağıda bulabilirsiniz. Bizi tercih edin ve tasarımınız ile dijital dünyada iz bırakıp bir adım önde olun.

1

Kalite

Ekibimizin her bir üyesi her alanda yapılan çalışmalar sonrasında bir araya gelerek en ince detayına kadar inceliyor ve hataların önüne geçmek için her şeyi yaparak kaliteden taviz vermiyor ve sizin için kaliteli tasarımlar hazırlıyoruz.

2

Fiyat-Performans

Rakiplerimize göre yaptığımız işler ile kendimizi kanıtlamamızın yanı sıra fiyatlarımızı siz değerli müşterilerimiz için olabildiğince uygun tutarak sizleri de düşünüyoruz.

3

Planlı Çalışma

Her proje öncesinde size gönderdiğimiz dökümanlar sayesinde daha projenize başlanmadan gün ve gün yapılacaklar belirlenerek ve sizlerle beraber bir çalışma takvimi yapılarak zamanında teslim yapıyoruz.

4

Sağlıklı İletişim

Sizlerle proje başından sonunda kadar iletişimimizi koparmadan, saygı çerçevesinde, beraber hareket ederek istediğiniz sonuca ulaşabilmeniz için özenle çalışıyoruz.

Sizlerde Google aramalarında üst sıralarda çıkmak, kaliteli bir web sitesi kurmak, e-ticarette başarılı olmak, web sitenizin hızını arttırmak, bir web sitesi sahibi olmak, logo tasarlatmak, sanal bir mağazaya sahip olmak, kurumsal kimlik tasarımı istiyorsanız ve bununla kalmayarak daha detaylı hizmetler istiyorsanız doğru yerdesiniz. İşte tüm bu saydığımız nedenlerden ötürü Sirius Tasarımı tercih etmelisiniz.

Sirius Tasarım Hizmetleri

Kendi dijital dünyanıza hemen sahip olun.

Sıkça Sorulan Sorular

S.S.S.

Aklınıza takılan ve müşterilerimizden bize gelen, en sık soruların hepsi burada.

Seçmiş olduğunuz paket içeriğine göre fiyatlar değişir. Tüm tasarım hizmetlerimizin ücretleri için hizmetlerimiz sayfamıza göz atabilirsiniz.

İstediğiniz veya beğendiniz bir tasarıma (web tasarım, UI tasarımı, logo tasarımı vb.) bağlı olarak süre değişmekte. Aynı zamanda sizin belirttiğiniz ve istediğiniz zaman da önemli.

Hizmetler sayfasından seçtiğiniz paket içeriğine bağlı revize hakkı sayıları değişkenlik gösterebilmektedir. 

Başlangıç paketinde içerik; Antetli kâğıt, zarf, Cd., Cd zarfı, bardak ve kartvizit bulunmaktadır. İçeriğin zenginleştirilmesi için seçilen paketin yükseltilmesi ya da ek ücret talebi gereklidir.

Domain, Hosting, SSL ve CDN ücretleri aylık üzerinden ücretlendirildiği için biz satın alım yapmıyoruz. Fakat sizleri yönlendiriyoruz veya siz Domain ve Hosting alımının bizim tarafımızdan satın alınmasını istiyorsanız eğer paket fiyatlarının üzerine almak istediğiniz Domain, Hosting ve diğer hizmetlerin ücretleri yansıtılır.